w

Shiloh to najstarsze dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitt. Tak wygląda dzisiaj!

Angelina Jolie i Brad Pitt – para, która wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów na całym świecie. Ich związek był magnesem dla uwagi prasy plotkarskiej i fanów kina. Bez względu na to, czy ktoś ich uwielbiał, czy wręcz przeciwnie, ich historia zawsze była na pierwszych stronach gazet i w programach rozrywkowych.

Ich związek, choć niepozbawiony skandali i plotek, trwał aż 12 lat, co w show-biznesie graniczyło z cudem. To właśnie w tym czasie para ta wychowywała swoje dzieci – zarówno biologiczne, jak i adoptowane.

Angelina Jolie, znana z roli w filmie „Tomb Raider”, przed poznaniem Brada już miała za sobą dwa adopcje – Maddoxa i Paxa. Ich historie połączyły się na planie filmu „Mr. & Mrs. Smith” w 2004 roku, kiedy to Brad był jeszcze w związku małżeńskim z Jennifer Aniston. Choć początkowo nic nie wskazywało na to, że między Bradem i Angeliną może rozwinąć się coś więcej, to właśnie tam narodziła się między nimi więź.

Angelina opisywała to jako nagłe zdarzenie, które przekształciło ich relację w coś więcej niż tylko przyjaźń. Pomimo plotek i spekulacji na temat ich romansu, sami zainteresowani zachowywali milczenie.

Angelina Jolie adoptowała Zaharę Marley z Etiopii, a Brad Pitt został jej opiekunem. Potwierdzenie ich związku nastąpiło w 2006 roku, kiedy to Angelina ogłosiła, że jest w ciąży z Bradem. Pragnąc uniknąć medialnego zamieszania, związane z narodzinami swojego dziecka, para wybrała na miejsce porodu Namibię. Jednak i tak fakt oczekiwania dziecka przez tę parę wywołał międzynarodowy fenomen. Ich córeczka, Shiloh Nouvel, urodziła się 27 maja 2006 roku, a zdjęcia rodziny sprzedano za rekordową kwotę, która została przekazana na cele charytatywne.

Shiloh, jak każde dziecko tej pary, wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Brad i Angelina starali się jednak chronić prywatność swoich dzieci. Choć uwaga koncentrowała się na Shiloh, to wszystkie dzieci odnajdywały się w cieniu ich sławnych rodziców. Przez lata nie było o nich zbyt wiele informacji w mediach, gdyż para starannie chroniła ich prywatność.

Warto również wspomnieć o nietypowej decyzji dotyczącej imienia Shiloh. Od najmłodszych lat używa ona imienia John Jolie-Pitt, co jest wyborem samej dziewczynki. Brad Pitt wspominał, że to Shiloh zdecydowała, by tak ją nazywać. Pomimo tego, że para rozwiodła się w 2019 roku, to wychowują swoje dzieci w atmosferze miłości i zrozumienia.

Shiloh, która teraz ma 14 lat, jest na etapie życia, kiedy zaczyna kształtować się jej tożsamość. Wiele osób zauważa, jak bardzo jest podobna do ojca, a także do matki. Brad Pitt jest dumny ze swoich dzieci i zawsze podkreśla, jak wiele się od nich uczy. Po rozwodzie z Angeliną ich relacje stały się znacznie lepsze, a oboje starają się zapewnić swoim dzieciom jak najwięcej miłości i wsparcia.

Ostatnio Angelina ujawniła, że ​​jej córka przeszła operację. Jest to ważne, by wspominać o takich wydarzeniach, szczególnie w Dniu Kobiet, i podkreślać znaczenie wsparcia i troski o zdrowie kobiet oraz dziewcząt. Angelina jest nie tylko znaną aktorką, ale także matką, która dba o dobro swoich dzieci, i chce, by świat był dla nich lepszym miejscem.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik