w

Wzięła małego synka na kolana i zadawała ciosy nożem. Dźgnęła go aż 8 razy.

Mieszkańcy spokojnej miejscowości na Podkarpaciu zostali wstrząśnięci tragicznym wydarzeniem, które miało miejsce kilka dni temu w jednym z domów na ich osiedlu. Okropne wydarzenia wstrząsnęły społecznością, pozostawiając wiele niewyjaśnionych pytań i ogromny smutek.

Trzydziesto pięcioletnia kobieta, która zamordowała swojego syna, urodziła się w Brazylii i kilka lat temu przyjechała do Polski w poszukiwaniu pracy. W kraju nad Wisłą poznała 36-letniego mężczyznę, z którym nawiązała związek. Z tego związku narodził się ich syn, którego często można było spotkać na spacerach z rodzicami po okolicy. Niestety, ostatnimi czasy małżeństwo zaczęło się rozpadać, a kłótnie stały się coraz częstsze. Sytuację jeszcze bardziej skomplikowała teściowa kobiety, która doniosła na nią do lokalnego ośrodka pomocy społecznej, zarzucając jej złe traktowanie swojego męża oraz podejrzenia dotyczące wychowania syna.

Tragiczne wydarzenia miały miejsce pewnego dnia, tuż przed wyjazdem 36-letniego mężczyzny na szkolenie wojskowe. Kiedy wrócił do domu w towarzystwie swojego przyjaciela, zauważył dym wydobywający się z okna. Nie zastanawiając się długo, natychmiast pobiegł, aby uratować swoją rodzinę. Po wejściu do domu ujrzał przerażający widok – swojego syna leżącego na podłodze w kałuży krwi, a obok niego jego żonę z wbitym nożem w brzuchu. Chłopiec, będący w stanie agonalnym, został przetransportowany do szpitala, ale niestety lekarzom nie udało się go uratować.

Matka chłopca trafiła również do tego samego szpitala z obrażeniami, które nie zagrażały jej życiu. Jednak po badaniach ciała jej syna, znaleziono na nim 8 ran kłutych, co sugeruje, że zostały one zadane nożem. Kobieta została oskarżona o zabójstwo syna i trwa śledztwo w tej sprawie.

Niejasne są motywy tej okropnej zbrodni, ale dochodzenie wykazało, że prawdopodobnie matka chciała zabić syna, a następnie popełnić samobójstwo, podpalając dom. Nie jest jednak jeszcze jasne, dlaczego doszło do tego tragicznego aktu. Istnieje hipoteza, że kobieta chciała ukarać swojego męża za jego lojalność wobec matki.

To niewyobrażalnie przygnębiające wydarzenie wstrząsnęło społecznością lokalną, pozostawiając wiele pytań i smutku. Wszyscy w okolicy współczują rodzinie i zastanawiają się, jak mogło dojść do tak okrutnego czynu.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik