w

Wysłał swoje nagie zdjęcie dziewczynie poznanej w sieci. Wtedy zorientował się, że pomylił przyciski…

Internet stał się miejscem, gdzie ludzie łączą się, nawiązują znajomości i komunikują się na całym świecie. Jednak niewinny flirt w sieci może czasem przekształcić się w coś znacznie bardziej kłopotliwego, jak w przypadku jednego mężczyzny, którego życie wywróciło się do góry nogami przez jedną niefortunną wiadomość.

Historia zaczęła się jako obiecujący romans, spotkanie dwóch ludzi przez internet, którzy wydawali się znakomicie się rozumieć. W trakcie gorącej rozmowy, dziewczyna postanowiła wysłać mężczyźnie intymne zdjęcie swoich piersi. Ten, oczywiście, nie mógł pozostać dłużej w tyle i postanowił odwdzięczyć się, wysyłając jej zdjęcie swojego przyrodzenia.

Niestety, los zadecydował inaczej. Po pewnym czasie, mężczyzna napisał do swojej rozmówczyni, pytając, co myśli o odebranej fotografii. Ku jego przerażeniu, dziewczyna odpowiedziała, że nie otrzymała żadnego zdjęcia od niego. Okazało się, że obraz, który mężczyzna chciał wysłać swojej znajomej, nie trafił do niej, ale na jego własny profil.

To była prawdziwa kara dla niego. Zdjęcie, które miałoby być prywatne, stało się publiczne i dostępne dla każdego, kto przeglądał jego profil. Cała rodzina mężczyzny, a także wszyscy jego znajomi, mogli zobaczyć to delikatne zdjęcie, co zapewne było wyjątkowo upokarzające i niezwykle krępujące.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik