w

Ten 70-latek jest w stanie obsypać złotem każdą kobietę. Jest tylko jedno ale!

Benjamin Slade, 70-letni brytyjski baron, jest postacią nietuzinkową i kontrowersyjną w swoim poszukiwaniu partnerki życiowej. Chociaż wiek nie przysparza mu młodości, to baron ma jedno wyjątkowe życzenie: znaleźć młodą, zdrową kobietę, która urodzi mu syna.

To niecodzienne ogłoszenie miłosne wywołało wiele kontrowersji i rozgłosu na całym świecie. Benjamin Slade wydał się znanym tylko sobie sposobem na znalezienie miłości i potomstwa. Jego wymagania co do przyszłej partnerki są jasne: młodość, zdrowie, i wzrost. Wykształcenie i pochodzenie nie odgrywają roli.

Dla wybranej kobiety baron oferuje życie w luksusowym XII-wiecznym zamku, w towarzystwie służby. Dodatkowo, obiecuje, że partnerka nie będzie musiała wracać do pracy ani martwić się o swoje finanse. To niewątpliwie hojna oferta, która może przyciągnąć uwagę niejednej kobiety.

Decyzja Benjamina Slade o rozwodzie z poprzednią żoną, która miała 50 lat, wynikała z jego pragnienia spłodzenia syna. Baron jest przekonany o swojej zdolności do bycia ojcem, a zmienił swoje życie i dietę, aby jak najlepiej przygotować się do tego celu.

Choć to nietypowa historia miłosna, przyciągnęła uwagę mediów i opinii publicznej. Dla niektórych jest to przykład poszukiwania miłości i rodziny w późniejszym wieku życia, podczas gdy inni widzą to jako wyraz niezwykłej egocentryczności. Niezależnie od opinii, decyzja Benjamina Slade wzbudza wiele emocji i pytań dotyczących miłości, rodziny i priorytetów w życiu.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik