w

Po zakrapianym wieczorze wróciła do domu bez bielizny. Dopiero mąż jej przyjaciółki wyjawił niezwykłą prawdę!

Nocne eskapady bywają czasami pełne niezapomnianych przygód, ale czasem kończą się takimi historiami, które trudno uwierzyć. Tak właśnie było w przypadku dwóch kobiet, które postanowiły spędzić wieczór razem, ale ostatecznie znalazły się w sytuacji, której nie zapomną.

Obie kobiety były znane jako wierni i wzorowi małżonkowie, ale ta jedna noc okazała się wyjątkowo niezwykła. Po całej nocy picia alkoholu ich wspomnienia zaczęły się rozmazywać, a trudno było im sobie przypomnieć, co dokładnie wydarzyło się tamtej nocy.

W trakcie ich nocnej zabawy obie kobiety nagle poczuły potrzebę zająć się swoimi sprawami fizjologicznymi. Okazało się, że nie było w pobliżu toalety, co skłoniło je do niezwykłego pomysłu – postanowiły zakraść się na pobliski cmentarz.

Pierwsza z kobiet, która potrzebowała się wytrzeć, zdecydowała się użyć do tego swojej bielizny, nie widząc innego wyjścia. Druga natomiast zauważyła wstążkę, która była umieszczona obok jednego z wieńców na grobie i postanowiła ją wykorzystać. Obydwie decyzje były dość nietypowe, ale pod wpływem alkoholu wydawały się być jedynym rozsądnym wyborem.

Następnego dnia, mąż jednej z kobiet postanowił zadzwonić do męża drugiej i opowiedzieć mu, że jego żona wróciła do domu bez bielizny. Drugi z mężczyzn słysząc to odpowiedział:

To nic. Moja żona wróciła z kartką między pośladkami, na której pisało ‘Od wszystkich nas ze straży pożarnej. Nigdy cię nie zapomnimy.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik