w

Ma mniejszą powierzchnię, niż mieszkanie w bloku. Mimo to ten domek wygląda nieziemsko!

W samym sercu górskiej metropolii Polski, Klimkówka wznosi się niczym uroczy klejnot w koronie otaczających ją szczytów. Ta urokliwa chatka, choć skromna, wcale nie ustępuje innym wspaniałym rezydencjom w okolicy. To prawdziwy raj dla miłośników górskich krajobrazów i kameralnych ucieczek od miejskiego zgiełku.

Znajdująca się w bloku Klimkówka, mimo swego niewielkiego metrażu, zachwyca swoim przytulnym wystrojem i niezwykłą atmosferą. Zarówno balkon, jak i taras, oferują możliwość delektowania się świeżym górskim powietrzem i zapierającymi dech w piersiach widokami na otaczające szczyty.

Wnętrze chatki urzeka swoją harmonią między tradycją a nowoczesnością. Styl góralsko-rustykalny przesiąknięty jest subtelnymi, nowoczesnymi akcentami, tworząc niepowtarzalną atmosferę, która kusi do relaksu i odpoczynku.

Na poddaszu znajdują się dwie przytulne sypialnie oraz elegancko zaaranżowana łazienka z prysznicem i toaletą. Główna sypialnia zaskakuje swoją wielofunkcyjnością – wygodna rozkładana sofa stwarza idealny kącik do relaksu i czytania, jednocześnie oferując dodatkowe miejsce do spania dla przyjaciół lub rodziny odwiedzającej to magiczne miejsce.

Klimkówka to nie tylko dom, to oaza spokoju i ukojenia, w której każdy znajdzie odrobinę luksusu i oddechu od codzienności. Możliwość wynajmu tego uroczego miejsca przyciąga zainteresowanie licznych podróżnych, pragnących doświadczyć magii górskiej przygody w najwyższym komforcie.

Ta malownicza chatka, choć skromna, emanuje ciepłem i gościnnością, czyniąc każdy pobyt niezapomnianym doświadczeniem. Czekając na swoich kolejnych gości, Klimkówka kusi swym urokiem i zachęca do odkrywania tajemnic górskiego życia, tworząc wspomnienia na całe życie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik