w

Dzieli się swoim chłopakiem z… jego mężem. W trójkę planują założyć rodzinę i mieć dzieci!

Związek oparty na trójce osób może wydawać się nietypowy, ale dla 28-letniego Matta, 38-letniego Chrisa i 28-letniej Cait stał się on idealnym kompromisem, który przynosi im szczęście i satysfakcję. Ich nietypowa historia jest przykładem na to, że miłość przychodzi w różnych kształtach i formach, a kluczowym elementem udanego związku jest akceptacja i otwartość na potrzeby partnerów.

Matt i Chris, para która jest razem od ośmiu lat, postanowili wprowadzić pewne zmiany w swoim życiu, by ożywić swój związek. Choć początkowo Matt był sceptyczny wobec pomysłu otwartego związku, zdecydował się na kompromis, kiedy Chris wyraził swoje pragnienie spotkania z innymi ludźmi. To właśnie wtedy poznali Cait za pośrednictwem aplikacji randkowej. Pomimo że Cait wcześniej była w związku monogamicznym, była zainteresowana perspektywą bycia w trójkącie z dwoma mężczyznami.

Obecnie trójka partnerów mieszka razem od dwóch lat i cieszy się tym niekonwencjonalnym układem. Pomimo że na pierwszy rzut oka może wydawać się to nietypowe, to dla nich działa. Chris jest biseksualny, Matt jest otwarty na sugestie, a Cait podkreśla, że jej życie seksualne jest nieziemskie. Wszyscy trzej partnerzy są ze sobą bardzo związani emocjonalnie, a ich relacja przetrwała początkowe trudności, takie jak zazdrość czy trudności z równoważeniem uczuć.

Trójka partnerów jest zgodna co do swojego układu i nawet planuje wspólne dzieci. To dowód na to, że miłość i związki przyjmują różne formy, a kluczem do ich sukcesu jest otwartość, akceptacja i zdolność do kompromisu. Dla tej nietypowej trójki ich niekonwencjonalny związek to źródło satysfakcji i szczęścia.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik