w

9 ojców-celebrytów, którzy wychowują swoje dzieci samotnie. To zaskakujące, że zostali sami!

Tradycyjowo to matki często były postrzegane jako osoby, które samotnie wychowują dzieci, ale w dzisiejszym świecie wiele się zmieniło. Coraz częściej mężczyźni również podejmują się roli samotnych rodziców, starając się sprostać wyzwaniom wychowywania dzieci bez partnerki.

Choć taka sytuacja jest nadal stosunkowo rzadka w porównaniu z matkami samotnie wychowującymi dzieci, to jednak zasługuje na uwagę i uznanie. Niektóre znane osobistości również znalazły się w podobnych okolicznościach, dowodząc, że miłość rodzica jest najważniejsza, niezależnie od płci.

Dziś chcielibyśmy przyjrzeć się kilku przypadkom znanych gwiazd, które stanęły przed wyzwaniem samotnego rodzicielstwa i odniosły sukces w tej roli.

Liam Neeson
10 lat temu, żona aktora zginęła wskutek wypadku na nartach. Od tamtej pory mężczyzna wychowuje dwóch synów samotnie.
George Lucas
Twórca Gwiezdnych Wojen od wielu lat wychowuje trójkę adoptowanych dzieci. Co ciekawe, każde z nich wystąpiło w filmie ojca.
Al Pacino
Pacino wychowuje trójkę dzieci, lecz nigdy nie był w formalnym związku. Jego najstarsza córka urodziła się w 1989 roku, a 12 lat później urodziły mu się bliźniaki – Olivia i Antona. Aktor rozstał się z matką dzieci kilka lat później.
Colin Farrell
Aktor wychowuje dwójkę synów: Jamesa i Henry’ego. Związek z matką Jamesa nie trwał jednak długo, dlatego Farrell postanowił, że samodzielnie wychowa syna.
Leny Kravitz
Po rozwodzie, muzyk zajął się samotnym wychowywaniem córki, Zoe. Dziewczyna początkowo mieszkała z matką, jednak w wieku 11 lat przeniosła się do ojca.
Norman Reedus
Gwiazda serialu The Walking Dead wychowuje syna samotnie od wielu lat. Przez 5 lat mężczyzna był w związku z modelką Heleną Christensen, lecz para rozstała się.
Pierce Brosnan
Po poślubieniu Cassandry Harris, Brosnan zaadoptował dwójkę jej dzieci. 3 lata później urodziło im się jeszcze jedno dziecko. Niestety kobieta przegrała walkę z rakiem i od tego czasu, mężczyzna wychowywał dzieci samotnie, do momentu, kiedy pobrał się z Keely Shaey Smith
Nicolas Cage
Mężczyzna wychowywał samotnie syna Westona po rozstaniu się z żoną. Dziś ma on 28 lat i zajmuje się muzyką i aktorstwem.
Cristiano Ronaldo
Piłkaż ma czwórkę potomstwa, które wychowuje samemu. Obecnie przygotowuje się do ślubu z Georginą Rodriguez, z którą doczekał się córki.
Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik